אליענה - הנקה
מדריכת הנקה • סיוע בבחירת מקום הלידה • סדנאות הכנה להנקה
צרי קשר
אודותיי
אליענה עובדיה

שלום לך!

שמי אליענה עובדיה, נשואה באהבה לדורון ואימא של יונתן, שחר, אריאל ותמר המקסימים. אנחנו גרים במושב באזור המרכז. אני בעלת תואר BA במדעי המחשב. הפכתי לאימא בשנת 2004 ומאז ההנקה הפכה לחלק עיקרי בעולמי. את כל ילדיי הנקתי ועם רובם הייתי זקוקה לעזרה בהנקה,

למדתי הדרכת הנקה אצל ד"ר ג'ינה ויסמן, עשיתי סטאג' בבית חולים מעייני הישועה, וכעת, שנים לאחר שסיימתי את לימודיי ואת ההשתלמות שלי כמדריכת הנקה מוסמכת, אני מייעצת לאמהות בביתן ואם יש צורך בכך - כבר בבית החולים.

בעיניי כל אם ותינוק הם עולם ומלואו, ומכל אם ותינוק אני לומדת עוד משהו חדש על עצמי. אני רואה כל הנקה של אם את תינוקה כתהליך, תהליך המתחיל ברגע הלידה, וממשיך עד שהאם והתינוק מרגישים שניהם נינוחים ובטוחים בהנקה.

תפקידי הוא ללוות אותך החל מסוף ההיריון, לתת לך כלים להנקה כבר בחדר הלידה ובבית החולים, ולהגיע לשם או לביתך בכל שלב שבו תזדקקי לי, הליווי שלי ממשיך בביקורים נוספים, ואני זמינה גם בטלפון, בשיחת וידאו או בהודעת טקסט אם יש צורך. עד ששתינו מרגישות שהגעת למקום שבו רצית להיות.

כמו כן אני מעבירה גם מפגשי הכנה להנקה (קבוצתיים ופרטיים). מפגשים אלו חשובים בעיניי לפחות כמו קורס ההכנה ללידה.

לפני כשנה התחלתי קמפיין לקידום זכויות המשפחה בבתי היולדות בישראל, ולקידום המודעות של ההורים לגבי זכויותיהם וזכות תינוקם לאפס הפרדה בבתי החולים. אשמח לתרום לך גם מניסיוני והיכרותי את הנהלים השונים בבתי החולים בארץ ולעזור לך לבחור את בית החולים שתבחרי ללדת בו.

 
אליענה - הנקה מדריכת הנקה • סיוע בבחירת מקום הלידה • סדנאות הכנה להנקה
טלפון: 052-8544294 חייג שלח מסרון WhatsApp
דוא”ל: eliana.hanaka@gmail.com
התקשרי אליי:
הבהרה: המידע באתר זה הינו כללי ואינו יכול להוות תחליף לייעוץ פרטני